بالکن شیشه ای چیست و چه مزیت هایی دارد ؟

بالکن شیشه ای چیست و چه مزیت هایی دارد ؟

بالکن شیشه ای چیست و چه مزیت هایی دارد ؟

بالکن شیشه ای چیست و چه مزیت هایی دارد ؟

بالکن شیشه ای

به منظور دستیابی به نتایج مطلوب شما،بالکن شیشه ای ما بالاترین سطح پشتکار و  قبل و بعد از فروش را ارائه میدهیم.کمپانی ما که جام نما نام دارد ، به عنوان یک برند در سیستم های شیشه بالکن به پیشرو بودن در به روزرسانی های مداوم، اهمیت دادن به خواسته ها و تقاضاهای مشتریان ، استقبال از نوآوری و توسعه و توجه به آموزش و تجربیات پرسنل خود  که در شرکت جام نما هستند افتخار میکند.

از زمان تاسیس شرکت جام نما ، پروژه های ما با پرسنل مجرب و حرفه ای در زمینه های بالکن شیشه ای ،باغ زمستانی، تراس و آلومینیوم مراج ما هستند.

استانداردهای بالای تولیدات ما همراه با پرسنل مجرب و حرفه ای و کیفیت کاری بالای ما، تضمین ما برای شما هستند.

بالکن شیشه ای

یراق آلات مورد استفاده در این کار ، تأثیرچشم‌گیری در عملکرد صحیح سیستم، طول عمر و تضمین کیفیت را دارد و می‌توان گفت انتخاب یراق‌آلات باکیفیت و مناسب بسیار با اهمیت است. بر این اساس، نوع و کیفیت یراق‌آلات استفاده‌شده نیز بر قیمت بالکن شیشه ای شما تأثیرگذار خواهد بود،

تمامی یراق‌آلات استفاده‌ شده به‌صورت مستقیم توسط شرکت جام نما مورد تایید میباشد. که نسبت به‌تمامی محصولات مشابه از کیفیت بالاتری برخوردار است.

عوامل گوناگونی بر روی افزایش و یا کاهش قیمت بالکن شیشه ای ما تأثیرگذار است، اولین مورد متراژ تراس و فضایی است که شما قصد نصب انواع بالکنی را برای آن دارید. پیشنهاد ما برای شما یک محصول با یراق الات که توسط شرکت جام نما مورد تایید میباشد و از کیفیت ویژه و جدیدی برخور دار است ، که با کاربری و ظاهری ویژه و حرفه ای، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

قیمت بالکن شیشه ای شرکت جام نما تفاوت قیمت این سیستم به نسبت تمامی محصولات قدیمی مورد استفاده در بالکن را می توان در ویژگی های منحصربه فرد آن جستجو کرد که به شرح زیر است:

توانایی در استفاده از محصولات داخلی و وارداتی با هم

توانایی استفاده از شیشه با رنگ های متعدد

توانایی اجرا در ابعاد و شکل های مختلف (صاف- زاویه دار- گرد)

استحکام سازه ای بسیار بالا و همچنین قابلیت ایجاد بستر مناسبِ سازه ای جهت اجرا

توانایی اجرا در متراژ نامحدود برای شیشه های امروزه با داشتن تجهیزات به روز، زمان اجرا و تحویل  را به حداقل رسانده ایم و دیگر مشتریان عزیز جام نما  نیازی نیست که برای تولید شیشه بالکن 15 روز و یا بیشتر انتظار بکشند. و در زمان خود دچار و تایم بندی کار های خود نگران باشند

امروزه نصب و اجرای محفظه شیشه ای بالکن، بسیار مرسوم و مورد توجه قرار گرفته است. بدنه اصلی شما، از پانل‌های شیشه ای عمودی تشکیل شده که برای شما دیدی بدون مانع، بدون توجه به شرایط آب و هوایی را فراهم می کند.

هر یک از پانل‌های شیشه‌ای نصب شده می تواند مستقل از دیگری، به‌عنوان یک شیشه کشویی و یا لولایی نصب و مورد استفاده قرار گیرد. همچنین نصب این سیستم، نگهداری و نظافت فضا را برای شما، بسیار دلچسب تر و سریع‌تر خواهد کرد. و این کیفیت فقظ در شرکت جام نما حس خواهید کرد .

شیشه های مورد استفاده در بالکن، از نوع سکوریت و از مقاومت بالایی برخوردارند. (علت مقاومت بالا، شوک واردشده در زمان تولید آن است. در اثر درجه حرارت بالای وارده به آن و سرد کردن ناگهانی شوکی به آن وارد می‌شود و مقاومت آن را بالا می‌برد.) و برای استفاده در تراس‌های شیشه‌ای مناسب است.

بالکن شیشه ای
بالکن شیشه ای

بیشتر بخوانید : بالکن شیشه ای

از اولین و مهم ترین عوامل تأثیرگذار در بالکن شیشه ای می توان به قیمت بر متراژ دهانه بالکن اشاره نمود که با افزایش متراژ، قیمت واحد جهت محاسبه هزینه، کاهش می یابد و اجرای سیستم را برای پروژه های بزرگ به صرفه تر خواهد کرد.

بالکن شیشه ای توسط چرخ های هدایت گر بالا و پایین، به صورت کشویی در ریل حرکت کرده و در آخرین ایستگاه که دریچه بازشو است، از ریل خارج و به صورت لولایی باز می شوند، تمامی اجزای بکار گرفته شده جهت حرکت شیشه ها از نوع وارداتی و از مطرح ترین و با کیفیت ترین برندهای خارجی، با ضمانت و گارانتی می باشند.

جهت درخواست بالکن شیشه ای می توانید طبق موارد زیر عمل نمائید و سپس با جام نما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید .

طول و عرض کار خود را به صورت حدودی یادداشت کنید.

عکس از محل پروژه گرفته و برای کارشناسان فروش شرکت ما ارسال کنید.

در صورت وجود مواردی از قبیل آب گرمکن، پکیج، باربیکیو در بالکن خود، حتما به کارشناسان شرکت جام نما اعلام فرمایید.

بررسی کنید که از سمت داخل فضا، شیشه ها را به کدام سمت می خواهید هدایت کنید.

اگر قصد نصب شیشه، از روی کف فضا را دارید، حتما طرح های سندبلاست را برای قسمتی از شیشه در نظر بگیرید.

بالکن شیشه ای

تراس قسمتی از فضای خانه می باشد که می توان از آن به عنوان بهارخواب نیز استفاده کرد. برای این که بتوان از تراس در تمام طول سال استفاده کرد باید از شیشه شفاف برای تراس استفاده نمود؛ که تراس را پوشش دهد و همه ساعت فضای قابل استفاده ایجاد نماید. شیشه برای تراس از ورود هوای نامطبوع بیرون به داخل جلوگیری می کند.

به طوری که هوای داخل آن دارای مطلوبیت بسیاری است. با استفاده از شیشه برای تراس می توان فضای تراس را به یک فضای بسته تبدیل کرد و با استفاده از لوازم مختلف بنا به سلیقه و دکوراسیون منزل فضا را کاربردی تر کرد.و ان را زیبا کند

شیشه بالکن پوشش و یا حفاظی است که برای کاهش خطر سقوط افراد از بالکن و یا تراس اجرا می‌شود.

برای شیشه تراس نصب شده، این امکان وجود دارد که در هنگام بازشو بودن به‌ آرامی به سمت دیوار حرکت کرده و با آن مماس شود.

 دارای پنل هایی است که به آسانی و به کمک یک دستگیره باز و بسته می‌شود. هنگامی‌که همه‌ی پنل ها باز شدند می‌توان آن‌ها را قفل کرد تا از حرکت کردن و بسته شدن احتمالی در اثر باد جلوگیری شود. این عمل به‌وسیله‌ی نوارهای جاسازی‌شده در دیوار امکان‌پذیر است.

 از تعدادی شیشه‌های ثابت همراه با یک یا دو درب در میان یا کناره های دهنه تشکیل شده است.

شیشه تراس از پنل های شیشه‌ای که تنها از طریق بست، ثابت نگه داشته شده و باز و بسته نمی شوند.

شیشه بالکن وارداتی ریلی دارای شیشه های 40 تا 60 سانت می باشد.

در صورت فریم لس بودن کامل تمام شیشه ها؛ در این حالت از هیچگونه اتصالی استفاده نمی‌شود و شیشه ها به وسیله لوله های استیل در بالکن ثابت قرار می گیرند.

به دست آوردن سطح قابل قبولی از مهارت فنی و تسلط برای نصب انواع شیشه بالکن نیازمند دانش و کسب تجربه کافی در این زمینه است.

تجربه بالای گروه تکنسین‌های نصب شرکت جام نما و سطح مثال‌زدنی اطلاعات فنی آن‌ها سال‌هاست که در عرصه محک قابل‌قبول و رضایت‌بخش بوده که این تجربه و مهارت مثال‌زدنی را با نصب بیش از صد‌ها با بیشترین تنوع ظاهری کسب نموده‌اند و همین تجربه و اطلاعات فنی بالا است که میزان بیشترین رضایت مشتریان را برای ما به ارمغان آورده است.

بالکن شیشه ای

بیشتر بخوانید : بالکن شیشه ای

سیستم های شیشه ریلی در موارد زیر قابل اجرا می باشد:

کافی شاپ ها، رستوران ها، سفره خانه ها و…

مجموعه پنل های ریلی در برخی موارد می‌تواند بدون هیچ نگهدارنده عمودی نصب گردد که این موضوع طرفدارهای زیادی را به خود جلب کرده و همان طور که از اسم  مشخص می باشد، باز و بسته شدن شیشه بالکن به صورت ریلی می باشد و به راحتی می توان پنل هایرا با کشیدن باز و بسته نمود.

امروزه با ارائه نسل جدید از شیشه بالکن، این امکان برای شما فراهم‌شده تا در فصل زمستان فضای بالکن به یک محیط زیبا و گرم تبدیل گردد. در این محصول، عرض شیشه ها، بین ۴۰ تا۶۰ سانتی متر در نظر گرفته شده و بین هر شیشه، یک درزگیر آلومینیومی جهت عایق بندی سیستم قرار می گیرد تا در هنگام بست، هرگونه فضا جهت ورود هوای سرد و یا گردوغبار عایق گردد.

در فصل تابستان شما این امکان را دارید تا در صورت نیاز خود را جمع کنید و فضای بدون شیشه داشته باشید.

شیشه بالکن به‌صورت L شکل در قسمت انتهایی دیوار قرار می‌گیرد که با اِشغال فضای بسیار کم امکان تغییر فضای دلخواه شما را فراهم می‌آورد.

در شیشه جمع شونده معمولاً از شیشه سکوریت که امنیت بالایی دارد استفاده می‌شود. مهم‌ترین ویژگی این نوع شیشه جلوگیری از شکسته شدن شیشه با ضربات کم می باشد.

یکی از محصولات مخصوص بالکن جام نما است که عملکردی شبیه به شیشه بالکن دارد.

عامل موثر بر هزینه سیستم های تاشو جمع شو، یراق‌آلات مصرفیست که در افزایش و کاهش قیمت شیشه بالکن تأثیر مستقیم دارد؛

بیشتر بخوانید : بالکن شیشه ای

افزایش ایمنی تراس در آپارتمان ها یکی از مهم ترین کاربرد حفاظ شیشه ای می باشد. شیشه تراس آپارتمان می تواند از خطرات پیش بینی نشده جلوگیری کند. در حفاظ شیشه ای بالکن از شیشه سکوریت 10 میل و استیل استفاده می شود.

حفاظ شیشه ای بالکن جلوه زیبایی به نمای آپارتمان ها می دهد. حفاظ شیشه ای بالکن، علاوه بر زیبایی و جلوگیری از بروز حادثه، قیمت کمتری نسبت به سایر حفاظ ها دارد. حفاظ شیشه ای به دلیل استفاده از استیل 304 ضدزنگ در تمامی اقلیم های جغرافیایی قابلیت اجرا دارد.

پنجره شیشه ای تاشو یا پنجره بالکن تاشو از خدماتی می باشد که جام نما به مشتریان خود عرضه می کند.

پنجره تاشو همانند شیشه بالکن تمام پنجره را می پوشاند و به صورت آکاردئونی باز و بسته می شود.

پنجره بالکن قابل اجرا در حداقل ابعاد 3 متر مربع می باشد.

پنجره تاشو به دلیل استفاده آسانی که در باز و بسته شدن دارد، می تواند در بسیاری از بناها و ساختمان ها استفاده شود.

از پنجره بالکن می توان در روزهای خوب بهاری به راحتی پنجره ها را باز نمود تا از هوای مطبوع بهار استفاده کرد و در روزهای سرد و برفی زمستان پنجره تاشو را بست تا هوای سرد بیرون، به داخل ساختمان نفوذ نکند.

در اینجا می خواهیم به تعدادی از تفاوت های بین پنجره بالکن و پنجره دو جداره اشاره کنیم:

تمامی پنل های پنجره بالکنی تاشو، باز و بسته می شود، ولی در شیشه های 2 جداره این امکان مهیا نیست.

شیشه های دو جداره دارای فریم های نسبتا پهنی در هر تکه شیشه می باشند که دیدرا به صورت محسوسی می گیرند.

در شیشه های دو جداره اغلب از شیشه های خام استفاده می شود که ایمنی آن نسبت به شیشه های سکوریت موجود در پنجره بالکن تاشو، بسیار کمتر می باشد.

لوازم مصرفی شیشه بالکن بسیار کم هزینه تر از شیشه های دو جداره می باشد.

تراس ها به عنوان بخش مهمی از منازل به شمار می روند که می توان برای ایجاد تمایز و کاربردی کردن آن از انواع شیشه برای پوشاندن تراس ها استفاده کرد. در بخش های قبل این مقاله درباره انواع شیشه بالکن و شیشه تراس توضیح داده شده. شیشه تراس به دلیل زیبایی و کارآمدی که دارد امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است .

به همین دلیل در پی آگاهی از قیمت تراس شیشه ای می باشند تا بتوانند متناسب با بودجه خود اقدام به نصب تراس شیشه ای نمایند. همانطور که بیان شد، شیشه تراس و از نظر ساختار و نوع نصب همانند یکدیگر می باشند و تنها تفاوتی که می توانند داشته باشند، در ابعاد و متراژ است.

بالکن شیشه ای

قیمت بالکن شیشه ای در این صفحه گنجانده شده. می توانید برای اطلاع از قیمت تراس شیشه ای منزل خود با بخش فروش جام نما در تماس باشید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت بالکن شیشه ای :

استفاده از مدل های مختلف جهت پوشاندن بالکن با شیشه.

استفاده از پکیج وارداتی جتم نما یا پکیج های ایرانی موجود در بازار.

متراژ کار(هر چقدر متراژ کار بیشتر باشد قیمت فی هر متر مربع کمتر می شود)

استفاده از طرح های سند بلاست و یا مات

شیشه بالکن منحنی و ال شکل هزینه بیشتری نسبت به دهنه های صاف دارند.

رنگ انتخابی شیشه ها که عمدتا بی رنگ و یا برنز می باشد ( قیمت شیشه برنز بیشتر می باشد.)

از انواع بالکن های شیشه ای  که در بازار است می‌توان به آن اشاره کرد که در قسمت ذیل به نکاتی درباره آن اشاره می کنیم:

بالکن شیشه ای ، فضای کمی را اِشغال کرده و از این رو فضای داخل بالکن را نمی گیرد.

این محصول استهلاک بسیار کمی نسبت به انواع خود دارد و به این ترتیب خرابی و نیاز به گارانتی کمتری دارد.

در عرض های بلند هیچ گونه مشکلی در باز و بسته شدن ایجاد نمی کند و نیازی به ستون ندارد.

درز بندی بهتری نسبت به انواع خود دارد و تا 80 درصد از نفوذ گرد و غبار جلوگیری می کند.

بالکن شیشه ای می تواند به صورت هلال و یا ال شکل نصب گردد، بالکن شیشه ای در هر شکلی و برای هر نوع بالکنی قابل‌اجرا است. برای بالکن شما در هر شکلی امکان نصب بالکن شیشه ا ی وجود دارد.

بالکن شیشه ای

امکان طراحی و پیاده سازی آن به شکل دلخواه

استفاده از متریال سبک، مستحکم و ضد زنگ

درز بندی کامل بین شیشه ها جهت جلوگیری از نفوذ گرد و غبار

اشغال حداقل فضای داخل بالکن

تاثیر حداقل در نمای ساختمان به دلیل یک پارچه بودن

بالکن شیشه ای نام دیگر شیشه های تاشو می باشد که از جدید ترین و مدرن ترین محصولات ساختمانی است که به تازگی استفاده زیادی از آن برای بالکن و تراس خانه ها می شود.

نحوه نصب شیشه آکاردئونی بالکن به صورت پرده های عمودی می باشد که پنل های شیشه ای کنار هم بر روی یک ریل قرار می گیرند.

بالکن شیشه ای از شیشه نشکن و بسیار مقاومی تولید شده است.

تمام یراق آلات شیشه بالکن و بالکن شیشه ای استفاده شده در شیشه بالکن جام نما همگی از برند های مطرح جهانی و نمونه باکیفیت بالایی ایرانی می باشد که بنا به انتخاب کارفرما نصب و در آموزش نصب شیشه استفاده می گردد.

در ساختمان‌های امروزی، بالکن‌ها جایگزین حیاط خانه‌ها در گذشته شده و حیاط های بزرگ قدیم، جای خود را به بالکن های کوچک ساختمان های نوساز داده اند و از طرفی ورود سرما، گرد و غبار و آلودگی از طریق بالکن دردسری برای ساکنین ساختمان ایجاد کرده است.

، محصول جدیدی از شرکت جام نما  و در ساختمان هایی که نیاز به پوشش دیوار شیشه‌ای دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب در شرایط زیر مهیا است:

دیوارهای مستحکم با پوشش سنگ یا بتن

سقف دارای استحکام بالا (ترجیحاً قوطی آهن)

سقف بالکن هم راستای کف بالکن یا بلند تر باشد.

بالکن شیشه‌ای تاشو می‌تواند در فصل سرما، جلوی نفوذ سرما را بگیرد. بالکن شیشه‌ای، مناسب برای تمامی آپارتمان‌های دارای بالکن است. با توجه به زیبایی فوق‌العاده، این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم از این فضاها در تمامی فصول سال استفاده‌ی بهینه کنیم. همچنین ریل شیشه بالکن با چرخش شیشه‌ها به داخل بالکن تمامی موانع برای نظافت را از بین می برد

و پروفیل مصرفی از جنس آلومینیوم با آلیاژ بسیار مقاوم و آبکاری شده به‌هیچ‌وجه مشکل زنگ‌زدگی و خوردگی ندارد.

تراس در معماری به فضای اضافه‌شده خانه گفته می‌شود که در ساختمان های امروزی مسقف می باشد. می‌توان برای دل‌انگیزتر کردن فضای تراس از نرده شیشه‌ای بهارخواب استفاده کرد.

چند ویژگی مهم و کاربردی جهت استفاده از نرده شیشه ای در تراس:

عدم بازتاب نور برخلاف نرده های استیل

عدم تغییر رنگ و کدری با گذشت زمان

عدم آسیب در هنگام شکستن به دلیل تکه های کوچک با گوشه های صیقلی

بالکن شبشه ای

جلوگیری از سقوط کودکان و بزرگسالان از بالکن

بستن بالکن با شیشه

محصولات جدید و به روز باعث شده که دیگر برای بستن شیشه بالکن از طلق یا مشنبا یا هر چیز دیگری که نمای ساختمان را به هم میزند استفاده نکنیم، برای بستن بالکن با شیشه، از پکیج های جدید وارداتی که امروزه جلوه زیبایی رو به نمای ساختمان می دهد، استفاده کنیم.

شیشه سکوریت استفاده شده در این نوع پکیج ها از نوع 8 میلی متری با کیفیت بسیار بالا است.

بستن بالکن با شیشه ( ثابت یا تاشو) امکان پذیر است، که ما پیشنهاد می کنیم از نوع تاشو استفاده شود که تمام ویژگی های برتر آن در قسمت های بالایی متن توضیح داده شده است.

با نصب این محصول می توان از فضای بالکن در تمام ساعات و فصول استفاده مفیدی کرد.

برای بالکن شیشه ای اصطلاحات بسیاری مانند بستن تراس، بالکن شیشه ای .شیشه ای کردن تراس، پوشاندن بالکن با شیشه، شیشه ی بالکن استنفاده می شود.

اجرای به عنوان حفاظی از شیشه برای تراس شما می باشد. که به عنوان پوششی در مقابل سرما و گرمای محیط است. در توضیحات برای نصب شیشه بالکن می توان این گونه مطرح کرد که:

ابتدا درخواست خود را از شرکت جام نما  سفارش داده.

در نصب شیشه بالکن متحرک باید فضای مورد نظر برای نصب اندازه گیری شود. کارشناسان فنی محیط را اندازه گیری کرده و موارد لازم را برای شما توضیح داده و در صورت رضایت شما کار به بخش نقشه کشی تحویل داده می شود. مساحت برای نصب بالکن شیشه ای تاثیرگذار است.

نقشه کشی طبق سلیقه شما کار را طراحی نموده و پروژه تحویل پیگیری داده می شود.

طبق تاریخ مشخص شده کار برای نصب و تحویل آماده شده و اجرا می شود. به طور معمول برای نصب آن از نصاب حرفه ای و کارآزموده استفاده می شود.

دراین بخش از پروژه کار اجرایی پیگیری شده و رضایت شما جزو رزومه شرکت به ثبت می رسد.

در صورت نیاز به خدمات پس از فروش شرکت جام نما آماده پیگیری و گارانتی از پروژه نصبی شما می باشد.

جام نما در این مقاله انواع شیشه بالکن را برای شما عزیزان توضیح می‌دهد؛ از جمله مزیت های بالکن شیشه‌ای که در تمام انواع بالکن‌ها مشترک است و همین طور انواع در شهرستان از نظر ظاهر و کارکرد گفته می‌شود

بالکن شیشه ای

همه انواع شیشه بالکن‌ها به‌عنوان محافظ و پوششی برای تراس آپارتمان و برج‌های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌طورکلی، بیشتر انواع بالکن از نوع مواد شیشه‌ای و آلومینیوم است که شاید استفاده از آلومینیوم به‌اندازه شیشه بالکن فریم لس و شیشه ریلی چشم‌نواز نباشد، استفاده از آلومینیوم و شیشه آکاردئونی در داخل خانه عالی می‌باشد،

استفاده از این مواد در خارج از خانه هم منظره‌ای چشم‌نواز خواهد داشت، همچنین از شیشه برای اطراف استخر هم استفاده می‌شود که با انجام این کار در استخر منزل خود حس بالاتری از تمایز را لمس خواهید نمود.

جام نما  به عنوان برترین مجری پروژه های بالکن متحرک تا کنون پروژه های متعددی در رابطه متحرک نصب و اجرا نموده است. ساختن بالکن متحرک توسط جام نما با قطعات و محصولات درجه یک و باکیفیت می باشد که کارکرد و استفاده مداوم از شیشه را به بیشترین میزان خود می رساند.

اگر در ساخت بالکن متحرک از ابزار و قطعات نامرغوب استفاده شود امکان شکستن هرچه زودتر شیشه ها و امکان باز و بست شدن راحت و روان بالکن متحرک امکان پذیر نباشد. پس باید دقت شود که ساخت بالکن متحرک شما با بهترین شیشه و متعلقات مربوط به آن صورت پذیرد تا محیط دلچسب و کارآمد برایتان ایجاد شود.

به نکات زیر حتما توجه فرمایید.

ارتفاع این شیشه ها را حداکثر 240 سانت و حداقل 50 سانت در نظر بگیرید.

در صورتی که از نرده استیل می خواهید استفاده کنید جای مناسبی را برای نصب این شیشه ها در نظر بگیرید.

سعی کنید شیشه ها را از داخل به سمت چپ باز کنید و به این ترتیب پکیج را در سمت راست بالکن در نظر بگیرید.

بالکن شیشه ای

از سازه فلزی برای سقف این شیشه ها در نظر بگیرید.

استفاده از شیشه بالکن در تهران یکی از ملزومات لازم در هر ساختمانی است. در قسمت زیر دلایل کاملا منطقی برای نصب شیشه بالکن ارائه می کنیم:

هوای آلوده در تهران و صدای زیاد یکی از معضلات شهرنشینی در تهران است. شیشه بالکندر تهران می تواند جلوی ورود آلودگی و صدا را به داخل ساختمان بگیرد.

تفاوت دما در فصل زمستان و تابستان در تهران بسیار زیاد است و از این رو برای ثابت نگه داشتن دمای داخل بالکن می توان از این شیشه ها استفاده کرد.

قیمت هر متر مربع شیشه در تهران بسیار بالا می باشد به طوری که حتی اضافه کردن چند متر به فضای داخل خانه چند ده میلیون به نفع خریدار می باشد.

معمولاً در بالکن ساختمان های شهر تهران به عنوان فضایی جهت انبار کردن جنس ها استفاده می شود، ولی با نصب این شیشه ها می توانیم این فضا را، حتی به فضای داخل خانه اضافه کرد.

شیشه بالکن محافظ خوبی جهت جلوگیری از سقوط کودکان عزیزمان از بالکن می باشد.

بالکن شیشه ای از جدیدترین و مدرن ترین کاربردهای شیشه نشکن است که این بار برای فضای بالکن ها طراحی شده است. هر زمان که نیاز بود.

می توانید این محصول را مانند یک آکاردئون به راحتی جمع کرده و در یک طرف بالکن خود قرار دهید و از هوای مطبوع محیط استفاده کنید. در مواقع نیاز هم به راحتی می توانید شیشه ها را باز کرده، سرتاسر بالکن خود را با آن بپوشانید.

شرکت جام نما در یکی از زیباترین جزایر ایران نمایندگی انحصاری شیشه بالکن در کیش را دارد. با گسترش ساخت و ساز در این منطقه و افزایش جمعیت نقش معماری و صنعت شیشه بهتر از هر زمان دیگری مشخص می شود.

تراس شیشه ای در چنین مناطقی قطعا می تواند جایگاه ویژه ای داشته باشد.

در صورت سفارش و نصب شیشه بالکن در کیش از شرکت جام نما می توانید به بررسی اینکه چه نوع شیشه بالکن مناسب محل پروژه شما می باشد با مشاوران جام نما مشورت کرده تا گزینه مناسب را انتخاب کنید.

شیشه بالکن در کیش می تواند در انواع مختلف طرح و سندبلاست های متنوعی ارائه شود. بعد از انتخاب شیشه بالکن مناسب کارشناسان اندازه گیری به محل پروژه اعزام و اقدام به گرفتن اندازه های دقیق شیشه بالکن می نمایند تا شیشه ها در ابعاد درست و کاملاً فیت شده با بالکن ساخته و توسط تکنسین های مجرب جام نما نصب و تحویل شما گردد.

جام نما این افتخار را دارد تا در شهرها و شهرستان های مختلف ایران اقدام به نصب شیشه بالکن با کیفیت بسیار بالا کرده و رضایت کامل کارفرمایان را به دلیل طراحی و نصب بسیار دقیق جلب نماید. برای نصب شیشه تراس در کیش می توانید با کارشناسان فروش با شماره تماس 02145136 از شرکت جام نما در ارتباط باشید.

وزن این محصول یک عامل مهم در محاسبه بار وارده برسطح می‌باشد. مطمئناً وزن بیشتر، ساختار بیشتری برای مقابله و حمایت از وزن برای آن تخمین می‌زند، ما می خواهیم در قسمت زیر به شما آموزش بدیم که چگونه وزن کامل پکیج شیشه بالکن را حساب نمایید:

ابتدا مساحت بالکن خود را به دست آورید (کافیست طول را در عرض ضرب کنید.)

مساحت به دست آمده رو در 45 کیلو گرم ضرب کنید.

اگر سقف مناسبی برای مهار شیشه ها ندارید وزن قوطی را نیز حساب کنید.

مثال: اگر شما بالکنی به ابعاد 1.5*2.5 متر داشته باشید متراژ کار شما 3.75متر مربع می باشد و اگر هر متر مربع این پکیج با احتساب آلومینیوم ها، چرخ ها، یراق آلات و شیشه ها 45 کیلوگرم در نظر بگیریم وزن کامل پکیج شما حدود 168 کیلوگرم می باشد.

آیا وزن شیشه بالکن عاملی تأثیرگذار در انتخاب تراس شیشه ای است؟

شیشه های موجود در این پکیج را از نوع شیشه های 8 میلی متر در نظر گرفتیم که بار کمتری داشته باشد، استفاده از این شیشه ها فواید زیادی دارد که به چند نمونه اشاره می کنیم:

شیشه های 8 میلی متر مقاومت بسیار بالایی نسبت به 6 میلی متر و مقاومت برابری با شیشه 10 میلی متر دارند.

وزن این شیشه ها در متر مربع 7 کیلوگرم از شیشه 10 میل کمتر می باشد.

به دلیل وزن کمتر استهلاک کمتری دارد و طول عمر چرخ ها و یراق آلات افزایش پیدا می کند.

باز و بسته شدن این شیشه ها بسیار روان و راحت می باشد.

در صورت ضربه ناگهانی و شکسته شدن خطرات کمتری در پیش رو دارند.

ممنونم از شما که ما را در این مقاله همراهمی کردید

تیم جام نما از شما تشکر میکند و اگر مطب ابن مقاله امورنده بود برای ما نظر خود را بگذاربد.

برای کسب اطلاعت بیشتر با تیم متخصص جام نما در ارتباط باشید .

اخرین پروژه ها


شیشه بالکن
شیشه بالکن
شیشه بالکن
شیشه بالکن
شیشه بالکن
شیشه بالکن
خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست